Vdes në mënyrë tragjike një person në Ferizaj

FerizajPostuar: 10:00 / 13.09.2017

Ka ndërruar jetë banori i fshatit Balaj të Ferizajt, i cili ishte rrëzuar nga rimorkio i motokultivatorit.

Motokultivatori ishte i mbushur me dru, ndërkaq viktima pas lëndimeve të mëdha, të marra nga rrëzimi ka ndërruar jetë.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për autopsi.

GjilanKomente: 0 Kurteshi: Në Gjilan është degraduar gjithçka 22:12 / 25.09.2017 Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje (VV) për kryetar të Gjilanit, Sami Kurteshi, ka theksuar se në qytetin prej nga vjen ai është degraduar gjithçka.
Komente: 0 Vetëm një veturë u konfiskua për tre muaj 12:28 / 25.09.2017 Shqipdon Fazliu, koordinator kombëtar për luftimin e krimeve ekonomike, ka thënë se nga muaji prill deri në qershor është konfiskuar vetëm një veturë.
KaçanikKomente: 0 LDK e Kaçanikut model për Kosovën, 46% e listës përbëhet nga gratë 21:42 / 25.09.2017 Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, ka thënë të hënën se Dega e LDK-së në Kaçanik, është model për gjithë Kosovën, pasi që 46% të listës për asambleistë i ka vendosur gratë dhe vajzat, ndërsa kandidati për...
KlinëKomente: 0 Kryetari i Klinës ndan bursa për studentët e dalluar 11:14 / 25.09.2017 Kryetari i Komunës së Klinës, Sokol Bashota, ka ndarë kontratat për bursa të studentëve të dalluar të Komunës së Klinës, të cilët janë përzgjedhur nga komisioni komunal, transmeton InfoKomuna.