Rrah punëtorin e KEDS-it në Gllarevë të Klinës

KlinëPostuar: 10:56 / 12.01.2018

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës të enjten në fshatin Gllarevë të Klinës pasi ka rrahur punëtorin e KEDS-it.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /InfoKomuna/

KlinëKomente: 0 Të gjitha rrugët në Komunën e Klinës janë të kalueshme 14:16 / 22.01.2018 Bora që ka rënë gjatë dy ditëve të fundit, ka shkaktuar telashe në lëvizjen e automjeteve, sidomos në zonat malore të Komunës së Klinës, ku trashësia e borës ka kaluar 15 cm. Ngricat e natës së mbrëmshme, kanë shkaktuar shtresa të akullit në...
PejëKomente: 0 Dëme në Komunën e Pejës nga erërat e forta 13:00 / 18.01.2018 Era e madhe dje në Pejë, e ka detyruar kryetarin e kësaj Komune, Gazmend Muhaxheri, që ta mbledhë shtabin emergjent të cilët i ka urdhvruar të dalin në terren për të parë gjendjen.