Arrestohet pasi tentoi ta dhunojë një femër

LipjanPostuar: 12:34 / 08.09.2017

Në Lipjan të enjten është arrestuar një mashkull pasi që i njëjti ka tentuar të dhunojë një femër.

Policia bën të ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, transmeton Klan Kosova.

FerizajKomente: 0 Fillon rregullimi i fushës sportive në fshatin Muhovc të Ferizajt 13:39 / 22.09.2017 Nxënësit dhe arsimtarët e shkollës fillore të fshatit Muhovc e cila është paralele e ndarë e shkollës fillore “Ganimete Tërbeshi” të qytetit shumë shpejt do të mund të luajnë dhe do t’i mbajnë orët e Edukatës Fizike në një...
Komente: 0 Ky do të jet moti për sot 09:03 / 22.09.2017 Sot mbi vendon tonë do të mbajë mot i ftohtë, kryesisht me vranësira dhe intervale me diell. Kohë pas kohe me reshje të dobëta shiu.