Rrihet një serb në veri të Mitrovicës

Mitrovica Ver.Postuar: 09:36 / 17.11.2017

Serbi i moshës 31 vjeçare me inicialet B.S. është rrahur mbrëmë në pjesën veriore të Mitrovicës, përkatësisht në lagjen e boshnjakëve.

Siç raportojnë mediat serbe, transmeton Indeksonline, atë e rrahën persona ende të paidentifikuar.

Si pasojë e lëndimeve të marra, ai është dërguar në spitalin e Mitrovicës për trajtim mjekësor. /Indeksonline/

GjilanKomente: 0 Kurteshi-Emini: Kuvendi Komunal i Gjilanit kthehet në punë më 2 qershor 17:08 / 26.05.2020 Komiteti për Politikë dhe Financa (KPF) sot ka mbajtur takimin e parë pas pushimit të detyruar shkaku i pandemisë, ku ka shqyrtuar dhe rekomanduar për Kuvend Komunal Informatën rreth gjendjes së pandemisë Covid-19, raportin e punës për vitin 2019 të kryetarit të Komunës, raportin...