Aksident me të lënduar në Partesh

ParteshPostuar: 15:50 / 21.11.2016

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën mes fshatit Budrigë dhe Partesh.

Sipas zëdhënësit të policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit Ismet Hashani, është raportuar për disa persona të lënduar, por të cilët janë jashtë rrezikut për jetë. Togeri Hashani ka dhënë edhe detajet e aksidentit

“Drejtuesi veturës Golf 2 ka goditur një kamion, ku si pasojë e humbjes së kontrollit, i njëjti ka goditur një veturë tjetër”, tha Hashani.

Aksidenti ka ndodhur në orët e pasdites.

PodujevëKomente: 0 Katër persona përfshihen në rrahje në Podujevë 11:33 / 21.05.2018 Policia njofton se pas një zënke janë rrahur në mes veti katër persona. Gjatë kontrollit tek njëri prej tyre është gjetur dhe konfiskuar një shufër gome.
MitrovicëKomente: 0 Nxënësit rrezikohen nga shembja e shkollës në Mitrovicë 10:22 / 21.05.2018 Nafije Rexha, mësimdhënëse e klasës së tretë, sa herë bie zilja e shkollës, del në korridor për t’u kujdesur për nxënësit, pasi ka frikë që numri i madh i nxënësve mund të ndikojë në shembjen e katit të dytë të shkollës.
PrizrenKomente: 0 Nën kanosjen e armës, rrëmbehet një person në Prizren 13:04 / 21.05.2018 Pas mesnate, rreth orës 01:20 minuta, në rrugën “Turgut Ozal” në Prizren ka ndodhur rrëmbim i një personi. Me këtë rast Policia e Kosovës ka arritur të arrestojë dy persona të dyshuar.
SuharekëKomente: 0 Muharremaj flet për vizitën zyrtare në Slloveni 10:36 / 21.05.2018 Në mbledhjen e Këshillit me drejtorë komunalë, kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, pasi është informuar nga raportimet e drejtorëve për punën që kanë bërë gjatë javës, më pas ka fol për vizitën zyrtare që ka pas në...