Arrestohen mashtruesit me polisa të sigurimit

PrishtinëPostuar: 10:30 / 07.12.2017

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona në Prishtinë pasi dyshohet se kanë shitur polisa të sigurimit të veturave për udhëtime jashtë vendit.

Si prova materiale janë sekuestruar një llaptop, një shtëpizë kompjuteri dhe dokumente të ndryshme.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

GjilanKomente: 0 Joe Biden së shpejti viziton Gjilanin 15:45 / 12.12.2017 Ish-zëvendëspresidenti i ShBA-së, Joe Biden së shpejti do ta vizitojë Gjilanin. Këtë zotim Biden ia ka konfirmuar koordinatorit për politika dhe marrëdhënie rajonale, Faton Bislimi, i cili mori pjesë në ceremoninë e promovimit-inaugurimit të librit të tij, “Promise Me,...
SuharekëKomente: 0 Kryetari Muharremaj viziton banorët e Budakovës 11:18 / 18.12.2017 Kryetari i Komunës së Suharekës Bali Muharremaj ditën e parë të javës e ka filluar në fshatin Budakovë, në fshatin më malor të kësaj Komune, ku shpesh banorët e kësaj ane gjatë stinës së dimrit janë ballafaquar me të reshurat dhe me...