Daut Haradinaj nuk ndalet, mobilizim i jashtëzakonshëm për zgjedhjet e 17 tetorit

PrishtinëPostuar: 15:37 / 11.10.2021

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj sot ka mbledhur kandidatët për asamble.

Haradinaj përmes profilit të tij në Facebook ka thënë se janë vendosur për t’i ofruar ndryshimin e nevojshëm kryeqytetit.

Sipas tij, lista dhe programi i tij, janë zgjidhja më e mirë për kryeqyteti.

Kujtojmë se Daut Haradinaj me listën e tij është vlerësuar pozitivisht nga opininistët.Sipas tyre, kjo listë është lista me emrat më të respektuar në kryeqytet.

GllogocKomente: 0 Sulmi fizik ndaj Xhavit Drenorit, policia jep detaje 16:00 / 19.10.2021 Policia e Kosovës ka konfirmuar se një sulm fizik ka ndodhur mes Xhavit Drenorit, kandidatit të Iniciativës Qytetare “Green për Drenas” dhe një personi tjetër.
PodujevëKomente: 0 Gara në Podujevë, Hyseni 113 vota më shumë se Bulliqi 16:10 / 19.10.2021 Është duke vazhduar procesi i numërimit të votave në Komunën e Podujevës, ndërsa sipas të dhënave të Komisionit Qendror në këtë komunë ka mbetur pa u numëruar edhe një vendvotim.