Vëllai ther vëllanë në Prizren

PrizrenPostuar: 10:34 / 07.12.2017

Një person është therur me thikë nga vëllai i tij në Prizren.

Policia e Kosovës ka njoftuar se viktima ka kërkuar ndihmë mjekësore të martën në mbrëmje pasi ishte therur me një mjet të mprehtë.

Në njoftimin e PK-së thuhet se i dyshuari dhe viktima kanë probleme psikike dhe me urdhër të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

SuharekëKomente: 0 Kryetari Muharremaj viziton banorët e Budakovës 11:18 / 18.12.2017 Kryetari i Komunës së Suharekës Bali Muharremaj ditën e parë të javës e ka filluar në fshatin Budakovë, në fshatin më malor të kësaj Komune, ku shpesh banorët e kësaj ane gjatë stinës së dimrit janë ballafaquar me të reshurat dhe me...
PrizrenKomente: 0 Kryetari i ri në vështirësi për reduktimin e drejtorive komunale 13:35 / 15.12.2017 Kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka, pasi ka pranuar zyrtarisht udhëheqjen e ekzekutivit lokal ka pranuar se do ta ketë të vështirë që në fillim të mandatit ta përmbushë zotimin për uljen e numrit të drejtorive komunale.