SuharekëKomente: 0 Fshatrat e Suharekës cak i hajnave 10:33 / 17.05.2019 Kryetari i Komunë së Suharekës, Bali Muharremaj, ka bërë të ditur se qytetarët janë ankuar për rastet e vjedhjeve dhe thyerjeve të shtëpive nëpër fshatrat e kësaj komune.
SuharekëKomente: 0 Muharremaj kërkon mbylljen e kazinove në Suharekë 11:02 / 18.03.2019 Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, përmes një postimi në Facebook ka treguar se sot ka dhënë urdhër për Drejtorinë e Inspekcionit dhe po ashtu ka kërkuar mbështetjen e Policisë në Suharekë, për një operacion verifikimi në të gjitha...
SuharekëKomente: 0 Projekti i Pendës së Dragaçinës i prezantohet Bankës Botërore 12:04 / 17.01.2019 Komuna e Suharekës të mërkurën ka njoftuar se projekti i Pendës së Dragaçinës është prezantuar para përfaqësuesve të Bankës Botërore. Sipas njoftimit të Zyrës për Informim, në këtë takim kanë marrë pjesë edhe...
SuharekëKomente: 0 Arrestohen dy të dyshuar për falsifikim të parave 12:36 / 09.01.2019 Dje rreth orës 16:00 minuta, një patrullë e Stacionit Policor Suharekë, përderisa po patrullonte në rrugën “Xhavit Syla” ne Suharekë, e kanë ndaluar një automjet në të cilën ndodheshin tre persona, dy meshkuj e një femër, njofton kumtesa policore.
SuharekëKomente: 0 Suhareka prezanton propozim-programin trevjeçar të banimit 09:45 / 20.09.2018 Është prezantuar të mërkurën në sallën e Kuvendit Komunal të Suharekës propozim-programi trevjeçar për banim për periudhën e viteve 2019-2021 në Komunën e Suharekës, që sipas Zyrës komunale të informimit ka të bëjë kryesisht me banimin...