Digjet një punëtor i uzinës së Ferrokromit në Elbasan

Postuar: 16:05 / 17.11.2017

Mesditën e sotme një punonjës i uzinës së Ferrokromit në Elbasan është djegur rëndë gjatë punës.

Punonjësi, 60 vjeç me inicialet Dh. R., është dërguar dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Elbasanit.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Komente: 0 Shkodër, qindra banesa nën ujë 11:48 / 23.03.2018 Bashkia e Shkodrës ka dhënë informacion mbi situatën e krijuar nga përmbytjet në kryeqendrën e veriut.
Komente: 0 Alarmohet Ulqini, pret 200-300 litra reshje për metër katror 15:32 / 16.03.2018 Kryetari i Komunës së Ulqinit, Nazif Cungu para Shtabit të Emergjencave paraqiti të dhënat nga mbledhja paraprake që kishte në Podgoricë në Ministrinë e Brendshme, respektivisht në takimin e Shtabit operativ ku është thënë se duke filluar nga sot deri ditën e...
Komente: 0 Veliaj: Aksioni për mbjelljen e pemëve do të vijojë deri më 22 prill 16:17 / 22.03.2018 Bashkia e Tiranës ka mbajtur premtimin e dhënë për mbjelljen e 100 mijë pemëve të reja deri në 21 Mars. Falë angazhimit të shumë qytetarëve, qindra bizneseve e donatorëve që iu bashkuan këtij aksioni, numri i pemëve të mbjella deri më tani ka shkuar në...