Tiranë, grabitet banka brenda godinës së hipotekës

Postuar: 14:39 / 15.01.2018

Filiali i një banke të nivelit dytë është grabitur mesditën e të hënës.

Informacionet parparake flasin se filiali ndodhet brenda ambienteve të hipotekës.

Mësohet se kanë qënë dy persona të maskuar dhe me pistoletë që nën kërcënimin e armës kanë mundur të vjedhin paratë.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje.

Komente: 0 Kryebashkiaku Veliaj: Linjë e gjelbër transporti publik Tiranë-Rinas 13:56 / 21.02.2018 Pas linjës së gjelbër, me autobusë elektrikë, e cila do të funksionojë shumë shpejt brenda qytetit, edhe linja Tiranë-Rinas, për në aeroportin “Nënë Tereza”, do të jetë tërësisht me autobusë elektrikë. Bashkia e Tiranës ka nisur bisedimet...
Komente: 0 Bashkia e Tiranës instalon sistemin e ndriçimit te liqeni i Farkës 11:55 / 21.02.2018 Liqeni i Farkës tashmë nuk është vetëm një destinacion për fundjavën, por edhe një ide e shkëlqyer për të kaluar mbrëmjet. Së fundmi, Bashkia e Tiranës ka vendosur të gjithë sistemin e ndriçimit përgjatë gjithë shëtitores së liqenit.