Prezantohet lista e futbollistëve për ndeshjet me Kroacinë e Finlandën

Postuar: 12:42 / 28.08.2017

Në konferencën e sotme për shtyp, trajneri i Përfaqësueses së Kosovës në futboll Albert Bunjaki, ka prezantuar listën e futbollistëve për ndeshjet Kroaci – Kosovë dhe Kosovë – Finlandë.

Të kujtojmë, ndeshja Kroaci – Kosovë do të zhvillohet më 2 shtator, ndërsa Kosovë – Finlandë zhvillohet në stadiumin “Loro Boriçi”, Shkodër, më 5 shtator, raporton Koha.net.

Më poshtë është tabela e listës së futbollistëve të përzgjedhur.

FerizajKomente: 0 Aliu mbështet fushatën “Për Ferizajn në Superligë” 16:21 / 21.05.2018 Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu paraditen e sotme ka pritur përfaqësuesit e Tifozerisë “Ujqit” në kuadër të fushatës për rikthimin e Klubit të Futbollit “Ferizaj” në Superligën e Kosovës.
Komente: 0 Haradinaj mbështetë notarët në garat e tyre ndërkombëtare 12:59 / 21.05.2018 Organizimi në Kosovë, i Kampionatit Botëror të Notit për Personat me Sindromën Down, është një nga ngjarjet më të mira që ka ndodhur në fushën e sportit. Për herë të parë Kosova po bëhet nikoqir i notarëve nga e gjithë bota. Kështu tha...
Komente: 0 Flamurtari e Vëllaznimi kanë rastet e fundit për të mbetur në elitë 09:49 / 23.05.2018 Stadiumi i qytetit në Drenas për dy ditë rresht do t'i mbajë dyert e hapura. Në "Rexhep Rexhepi" sot dhe nesër do të luhen dy ndeshje barazhi ku do të vendoset për dy skuadrat që do të luajnë stinorin e ardhshëm në Superligë, shkruan sot Koha Ditore.