I shpëton 5 pasagjerë nga vetura e cila u kaplua nga flaka në Fushë Kosovë

Fushë KosovëPostuar: 10:27 / 01.02.2018

Një makinë është kapluar nga flakët në Fushë Kosovë.

Por, në ndihmë i ka dalë një person i cili me vete kishte edhe mjetin që fikë zjarrin. Në makinë kishin qenë 5 persona.

Ngjarja raportohet se ka ndodhur mbrëmë. /periskopi/

PodujevëKomente: 0 Komuna e Podujevës dhe USAID-i me projekte të reja në bujqësi 16:39 / 20.02.2018 Kryetari i Komunës së Podujevës, Agim Veliu, zhvilloi një takim me drejtorin e USAID-it, James Hope, drejtorin e programit AGRO, Mark Wood, përfaqësuesit e shoqatës “Mjedra e Llapit”, pronarin e Qendrës Grumbulluese “Laberion”, Bashkim Osmani dhe me Brock Bierman -...
VitiKomente: 0 Viti, Raporti i Auditimit shtyhet për mbledhjen e ardhshme të KPF-së 11:42 / 20.02.2018 Është mbajtur sot mbledhja e parë e rregullt e Komitetit Për Politik e Financa të Vitisë, në të cilën janë shqyrtuar dhe miratuar disa pika të rendit të ditës, e të cilat u miratuan për të vazhduar për aprovim në seancën e ardhshme të Kuvendit...