Grabitje e armatosur në Shtime

ShtimePostuar: 11:48 / 15.12.2017

Rreth orëve të para të së enjtes, me armë në duar, një person ka grabitur afër 6000 euro në një kazino në Shtime, në rrugën “Adem Jashari”.

Ai ka sulmuar fizikisht dy persona dhe më pas nën krëcënimin e armës ka grabitur nga ta 5904 euro.

Por, policia njofton se ka arritur ta arrestojë të dyshuarin dhe pas intervisimtit të tij me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

SkënderajKomente: 0 Në Skenderaj identifikohet një viktimë e trafikimit, një i arrestuar 11:28 / 18.01.2019 Policia e Kosovës përmes një njoftimi për media bëri të ditur se Njësia e antitrafikimit me qenie njerëzore (DhTQNJ) në Mitrovicë, më datën 17 janar 2019 ka realizuar një urdhërkontroll në dy lokacione të caktuara në rajonin e Mitrovicës, konkretisht në...