Dua Lipa e “Artë” me albumin e saj

Postuar: 14:13 / 08.12.2017

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka shënuar edhe një sukses të radhës me albumin e saj të parë.

Me albumin e saj debutues ajo është shpërblyer me pllakatin e artë, transmeton Koha.net, përderisa ka shitur mbi 4 milionë kopje në Britani të Madhe.

“Albumi i debutues tani i artë, dhe kam shitur 4 milionë kopje në Britani të Madhe. Nuk po ‘çmendem’, ju po!!! Faleminderit, ju dua”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale.