Klubi i shahut "Theranda" përfiton pajisje sportive

SuharekëPostuar: 20:50 / 26.08.2017

Kryetari Asllanaj, aktivitetin për dhurimin e paisjeve per klubet sportive, e ka vazhduar me klubin e shahut "Theranda.

Aktivitete te tilla në ndihmë të klubeve suharekase, do të vazhdojnë edhe në të ardhmen. /InfoKomuna/

Komente: 0 Certifikohen trajnerët e Taekwondos 16:38 / 22.01.2018 Kursi për trajnerë të Taekwondos, është aktiviteti i radhës i organizuar nga Komiteti Olimpik i Kosovës (KOK).
RahovecKomente: 0 FBK dënon Yllin me 500 euro për fyerjet raciste 16:04 / 23.01.2018 Federata e Basketbollit e Kosovës ka dënuar me 500 euro, klubin e Golden Eagle Yllit, për fyerjet racore që ndodhën në ndeshjen e xhiros së fundit ndërmjet ekipit nga Suhareka dhe Rahovecit.